Яковлівська школа побудована земством у 1907 році. Церковно-приходська школа мала дві класні кімнати, коридор, учительську та невелику додаткову кімнату. На початку 80-х років минулого сторіччя важливою подією стало будівництво нової будівлі. З 1 вересня 1985 року школа розпочала роботу в новому приміщенні. У вересні 2017 року Яковлівська школа відзначила сто десять років з дня заснування.

Земельна ділянка, яка належить школі, має площу 0,76 га.

До послуг здобувачів освіти 10 навчальних кабінетів, спортивна зала, футбольний майданчик, будується стадіон. У 2008 році була створена шкільна їдальня з обіднім залом на 24 місця.

Бібліотечний фонд налічує – 3238 примірників художньої та навчальної літератури, у тому числі 1656 підручників.

У школі здійснено заміну вікон на металопластикові 100-відсотково, усі електролампи замінено на енергозберігаючі.

Протягом останніх років приділялося багато уваги створенню сприятливих санітарно-гігієнічних умов навчання і праці. Силами адміністрації, педагогів, робітників адміністративно-господарчої частини, батьків та учнів приміщення та територія школи підтримувалася в належному санітарно-гігієнічному рівні, відрізнялася чистотою та охайністю. Своєчасно проводилися поточні ремонти.

Педагогічний колектив школи разом із відділом освіти, сільською радою, колективом батьків, спонсорами постійно працюють над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її в робочому стані.

На жаль, через авіабомбордування у березні 2022 року будівля закладу освіти і майно сильно постраждали. Були знищені усі 32 металопластикові вікна, усі двері, сильно постраждав дах будівлі. Педагоги, батьки учнів, небайдужі жителі села допомогли прибрати будівлю і прилеглу територію закладу освіти, забити вікна, відремонтувати вхідні двері тощо, але школа потребує капітального ремонту.

Кiлькiсть переглядiв: 671

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.